Ekologiczne domy energooszczędne i pasywne w systemie Steico. 
Witamy na stronie PerfectWoodHouse autoryzowanego partnera firmy . Grupa Steico jest pierwszym producentem płyt pilśniowych porowatych, który wprowadził Certyfikat FSC® dla wszystkich swoich produktów. Dzięki certyfikacji FSC® mają Państwo pewność, że stosowane przez nas materiały pochodzą z lasów zarządzanych według światowych standardów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą budowy domów z ekologicznych materiałów drewnianych i drewnopochodnych.

 

Firma Steico jest Ambasadorem Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego   oraz posiada certyfikację Systemu Budowlanego Domów Pasywnych z Passivhaus Institut z Darmstadt 


80% naszego życia spędzamy w pomieszczeniach zamkniętych, które wpływają na nasze samopoczucie i jakość życia. Ale czy zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, czym jesteśmy otoczeni? Materiały budowlane z drewna mają zdecydowaną przewagę nad innymi ponieważ charakteryzują się kilkoma znaczącymi zaletami: posiadają doskonałe właściwości termiczne, regulują temperaturę i wilgotność w pomieszczeniach, stanowią bardzo dobrą izolację akustyczną, charakteryzują się dużą pojemnością cieplną a ich właściwości świadczą o długowieczności. Fakt pozyskiwania ich ze źródeł odnawialnych sprawia, że są przyjazne dla środowiska i polecane dla ludzi cierpiących na alergię.

Wszystkie produkty Steico są ekologiczne a ich produkcja odbywa się bez szkodliwych dodatków. Przyczyniają się one do zmniejszenia zużycia energii i zapewniają stałe, zdrowe środowisko życia. Każdy dom wybudowany w technologii Steico redukuje emisję dwutlenku węgla o kilkanaście ton!

STEICO ma za zadanie przewidywać potrzeby ludzi i rozwijać swoje wyroby budowlane, które pozwolą nam żyć w zgodzie z naturą.

Blog

perfect wood house - producent domów prefabrykowanych: domy prefabrykowane z gwarancją, oszczędne domy, tanie w utrzymaniu domy jednorodzinne